MasážeKristýna Spěváčková

Lymfatické masáže manuální i přístrojové, anticelulitidní masáže, madero, brazil, klasické masáže.

K prodeji také dárkové poukazy.

  • Sportovní masáž

    Sportovní masáže dokáží účinně pomáhat svalům nejen po fyzickém výkonu, ale i těsně před ním. Rychlejší masáž vyššího tlaku a intenzity svaly zahřívá a připravuje tak tělo na sportovní výkon, nebo pomáhá odplavit metabolity ze svalstva a přispívá k rychlejší regeneraci svalstva. Léčebná sportovní masáž urychluje doléčování některých onemocnění, a zvláště zranění sportovce. Zkracuje dobu zotavení mezi jednotlivými tréninkovými jednotkami a napomáhá k dosažení maximálního možného výkonu. (45-60 minut 850,-)


  • Relaxační masáž

    Relaxační masáže pomáhají k uvolnění především ztuhlých svalů a kloubů. Během masáže dochází k uvolnění masírovaného svalstva a odstranění jeho ztuhlosti a případné bolesti. Spočívá v podpoře návratu žilní krve a mízy z periferie do oběhového centra. Při masáži dochází také k reflexnímu účinku ve vzdálenějších částech těla. Indikacemi k masáži kromě bolesti a ztuhlosti svalů mohou být bolesti hlavy, migrény, únava a stres.


  • Těhotenská masáž

    Těhotenská masáž má několik výhod pro nastávající maminky. Ulevuje od bolesti a napětí, zlepšuje cirkulaci krve a kyslíku, což přináší prospěch jak mamince tak i miminku. Masáž snižuje otoky nohou a také podporuje emociální pohodu.


  • Manuální lymfodrenáž

    Lymfodrenáž významným způsobem podporuje imunitní systém a napomáhá ke zlepšení metabolismu a zvýšení fyzické kondice. Vybrat si můžete lymfodrenáž obličeje, dolních končetin nebo dokonce celého těla.

    Při čem manuální lymfodrenáže pomáhají? Léčba otoku a edému, regenerace po operacích a úrazech, příprava před operací pro celkové zlepšení kondice pacienta, prevence vzniku křečových žil, migrény, léčba obezity, ošetření celulitidy. (cena se odvíjí od ošetřované partie a dle času)


  • Maderoterapie

    Je to speciální masážní technika, která se zaměřuje na zlepšení vhledu a funkce kůže. Maderoterapie využívá dřevěných nástrojů, jakou jsou např. válečky, baňky a zvony. Ty se přizpůsobují různým částem těla. Masáž dřevěnými válečky vyhlazuje problematické partie těla, redukuje celulitidu a podporuje lymfatický systém. Má taktéž antistresové účinky. Délka maderoterapie závisí na ošetřované partii těla. Zpravidla od 30-120 minut.


  • Bambusová masáž

    Bambusová masáž je specifický druh masáže, který využívá bambusové tyče různých velikostí a průměrů. Je známá svými hluboce relaxačními i terapeutickými účinky. Tento typ masáže kombinuje tradiční techniky ruční masáže s použitím bambusových tyčí, což umožňuje hlubší a intenzivnější tlak na tělo, a to zejména na svaly a šlachy. Pomocí tyčí je možné vytvořit hlubší tlak než jen samotnými rukami, což je ideální pro lidi, kteří preferují intenzivnější masáže nebo mají výrazné svalové napětí. Výhody bambusové masáže: hluboké uvolnění svalů, zlepšení krevního oběhu, odstranění toxinů, zlepšení flexibility, redukce stresu, zlepšení energetického toku. Je vhodná pro lidi trpícími svalovými křečemi nebo napětím, pro ty co mají rádi hluboké masáže, pro sportovce, kteří potřebují intenzivní regeneraci svalů.
    Kontraindikace: akutní záněty svalů a šlach, infekční onemocnění, těhotenství, křečové žíly, trombóza, poranění nebo otevřené rány.


  • Baňkování

    Baňkování je alternativní léčebná metoda, která pochází z tradiční čínské medicíny, ale její historie sahá až do starověkého Egypta a dalších starověkých kultur. V posledních letech se tato metoda stala oblíbenou i v západním světě. Baňkování funguje na principu vytvoření podtlaku, kdy se na kůži připevní speciální baňky, které vytvářejí sání. Tento podtlak způsobí, že se kůže a povrchové tkáně vtáhnout do baňky. Tím dochází ke stimulaci krevního oběhu, uvolnění svalového napětí a zlepšení lymfatického toku. Existuje několik druhů baňkování. Statické baňkování: Baňky se umístí na specifické body na těle a ponechají se tam několik minut. Dynamické baňkování: Po aplikaci baňky masér pohybuje baňkou po povrchu těla, aby dosáhl hloubkové masáže. Tento typ baňkování se používá pro uvolnění svalového napětí. Rychlé přikládání a uvolňování: Baňka se opakovaně přikládá a rychle odstraňuje, čímž se vytváří přerušovaný podtlak, který stimuluje krevní oběh. Účinky baňkování: Zlepšení krevního oběhu, uvolnění svalového napětí, odstranění toxinů, snížení zánětů chronických nemocí, uvolnění bloků energie, zlepšení imunitního systému.
    Kontraindikace: v těhotenství v oblasti bříška či spodních zad, kožní infekce, poruchy krevní srážlivosti, srdeční problémy, varixy. Vedlejší účinky baňkování jsou takové, že v oblasti baněk mohou vzniknout modřinky, zarudnutí či svědění.


  • Dětské masáže

    Masáž dětiček? No a proč ne?
    My sami víme, jak je masáž příjemná a rádi si toto hýčkání těla i duše dopřejeme. Proč ho tedy nedopřát i svému dítku?

    Masáž miminka je velmi šetrná a jemná. Podobá se hlazení a dotykové relaxaci a nemůže tedy miminku nijak ublížit. Je vhodná v kterémkoliv věku, tedy od novorozených miminek až po děti odrostlejší. Pro děti zdravé, postižené i předčasně narozené. U dětí postižených nebo předčasně narozených působí tyto masáže obzvláště účinně a mají velmi blahodárný vliv na jejich zdraví a vývoj.
    V dnešní době je vzájemných dotyků čím dál méně. Není prostě čas a chuť. Snažíme se dětem zajistit správný rozvoj spoustou edukačních hraček, od raného věku je zapojujeme do vzdělávání a zapomínáme na přirozenou potřebu kontaktu. Děti jsou hladové po dotycích, a když jim tento způsob komunikace nabídneme, s otevřeným srdcem a radostí jej přijmou. A tak nezapomínejme se dotýkat nejen miminek, ale především nepřestávejme s tím ani u větších dětí :)

    Dětská masáž přináší mnoho výhod – od zklidnění a lepšího spánku po posílení imunity a podporu trávení.

    Masáže pro děti mohou: Zklidnit a snížit stres, podpořit zdravý růst a vývoj, posílení imunity, stimulace a ošetření pokožky.

    Nechte své dítě zažít pocit uvolnění a harmonie. Pár minut denně může udělat velký rozdíl.



top